Сьогодні в Києво-Святошинському районі Київської області була викрадена заради викупу, але потім успішно повернута батькам шестирічна дочка блогера і ведучої Альони Лоран.

 

В Офісі Генпрокурора повідомили, що за даними слідства, 21 жовтня 2020 року на території Києво-Святошинського району Київської області учасники організованої групи викрали шестирічну дочку блогера та ведучої одного з українських телеканалів з метою подальшого отримання матеріальної вигоди у розмірі 200 тис доларів США за повернення дитини.

Зазначається, що вони ретельно готувалися до вчинення злочину, розподіливши між собою ролі та орендувавши будинок, у якому мали намір утримувати дитину.

Повідомляється, що вчинення злочину відбувалося під контролем правоохоронців. Під час передачі 150 тис доларів, зловмисників, причетних до викрадення, затримали, а дитину повернули батькам.

Правоохоронці провели обшуки у домоволодіннях і транспортних засобах учасників організованої групи.

Наразі затриманим особам готується повідомлення про підозру та обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Пізніше, блогер розповіла про те, що вона з сім’єю пережила, у своєму Instagram.

За словами Лоран, всі будуть шоковані, коли дізнаються подробиці викрадення, але поки вона не може їх розголошувати – пообіцяла розповісти пізніше.

“Цей день я воліла б забути назавжди. Я не можу нічого написати або розповісти. Зможу, сподіваюся, в найближчі два дні. У нас був шок. Коли я зможу оприлюднити, ви будете в шоці не менше. Якщо в гарячих новинах це не з’явиться раніше. Бережіть дітей, здогадок не будуйте, помилитеся”, – написала вона.

джерело