У Черкащанки Марії Кравець виявили онкологічне захворювання. Жінка сама виховує трьох дітей. Для лікування потрібні кошти, яких у матері просто немає. Друзі і рідні просять всіх небайдужих допомогти коштами.

– Друзі і однокласники!!! Увага!!! Потрібна допомога нашій Машуні, – пише в соцмережах однокласниця і подруга Марії Світлана Стоякова. – Трапилось те, в що не хочеться вірити, але дуже потрібна наша допомога. До нашої Машуні прийшла хвороба, онкологія. Я звертаюсь до всіх, не відвертатись від рідної людини, яку ми знаємо, поважаємо і любимо. Ми всі разом провели роки навчання в школі, ми всі разом танцювали у садочку, тому не залишайтесь осторонь і допоможіть зібрати кошти на лікування! Хвороба не чекає, хвороба не дає нам часу на роздуми. У Машуні троє гарних діток, яким так потрібна мама, здорова, весела і усміхнена. Робіть репост допису, реагувати треба швидко, кожен з нас повинен допомогти, ми люди, ми друзі, ми повинні…

Картка для допомоги – Приватбанк 4149 4991 2664 7211 Кравець Марія Миколаївна.

 

 

ПОТРІБНИЙ РЕПОСТ!!!!ПОСТАВТЕ+ В КОМЕНТАРЯХ!!!

Як повідомляють в «in.ck.ua», жінці раптово стало погано. Викликали “швидку допомогу” і відразу ж прооперували. Лікарі видалили кісту . Гістологічний аналіз підтвердив рак. Зараз вона чекає подальших вказівок лікарів, але навіть на першу операцію довелося витратити значні кошти. Нині жінка боїться більше не за себе, а за своїх дітей, які можуть залишитися без мами. Усіх небайдужих просять допомогти зібрати кошти на лікування.

ПОТРІБНИЙ РЕПОСТ!!!!ПОСТАВТЕ+ В КОМЕНТАРЯХ!!!

джерело