![](https://www.presentnews.biz.ua/wp-content/uploads/2020/02/dzidzio-950x500-1.jpg)
Це незабутньо! Це неперевершено! Браво!!!
Національна збірна України з футболу ще на крок стала ближче до Євро-2020. 11 жовтня у Харкові наша команда перемогла Литву 2:0 завдяки дублю Руслана Малиновського.
Передувало матчеві виконання національних гімнів. «Ще не вмерла України» виконував Михайло Хома, відоміший під сценічним прізвиськом Дзідзьо. Що з того вийшло – дивіться на відео
«Достойное исполнение!!! Украинец-это в сердце!» — лейтмотив усіх коментарів
Копіювати